Najnowsza powieść romantyczna od Whitney G.

Whitney G. to autorka, która znalazła się na liście bestsellerów dzięki swojej kreatywności, która pozwala jej na pisanie romansów, o których nie można łatwo zapomnieć. Jej talent przełożył się na sporą ilość książek, które zostały przetłumaczona na 12 języków. Amerykańska autorka postanowiła teraz napisać jeszcze jedną książkę, która z pewnością zachwycie jej stałych fanów jak i nowych czytelników, którzy dopiero zapoznają się z jej twórczością. Dwa tygodnie i jedna noc ze strony www.taniaksiazka.pl to książka, która premierę ma już w maju 2021 roku.

Whitney G. i jej najnowsza książka romantyczna

Amerykańska pisarka Whitney G. jest znana wśród czytelników ze swojego talentu do pisania książek dość niegrzecznych, choć przy tym także ciekawych i pełnych humoru. Jej premierowa książka “Dwa tygodnie i jedna noc” to historia, w której prócz romansu jest także świat dużych pieniędzy i kariery. Najnowsza powieść Whitney G. opowiada o Tarze oraz Prestonie Parkerze, którzy nie tylko będą współpracownikami, ale w miarę upływu czasu także kochankami. Jak to się stanie?

Preston Parker to osoba, która Tara poznała w momencie, gdy nie za dużo rzeczy w jej życiu miało się dobrze. Jej plany na karierę były raczej marzeniami niż realnymi planami. To właśnie wtedy Preston zaproponował jej pracę i to nie byle jaką. Praca asystentki właściciela linii luksusowych hoteli to coś co brzmi raczej jak marzenie choć jak się szybko okazało wcale tak nie jest. Preston jest typem szefa, którego mało kto chciałby mieć w biurze na co dzień. Jego wymagania już dawno przewyższyły możliwości nie jednego pracownika. Z Tarą stało by się podobnie gdyby nie jej zawziętość. Postanowiła ona, że wytrzyma swojego szefa i będzie pracować razem z nim. Po dwóch latach postanowiła jednak rzucić pracę, co nie okazało się takie łatwe. Preston będzie miał w tej sprawie wiele do powiedzenia.

Twórczość Whitney G.

Whitney G. jest pisarką, która wydała właśnie kolejną książkę “Dwa tygodnie i jedna noc“. Nie jest to jednak jej pierwsza książka. Jedną z jej nieco starszych powieści jest “Brudny doktor”. Książka, która opowiada o Garrettcie Ashtonie oraz Natalie Madison. On jest lekarzem pracującym w prywatnej klinice, ona jest dobrym fachowcem, który niestety właśnie stracił pracę. Po niedługim czasie dostała ona okazję pracy w prywatnej klinice, w której pracuje również Ashton. Ta dwójka na pierwszy rzut oka nie miałaby ze sobą nic wspólnego gdyby nie fakt, że Natalie pisze z nim prywatnie o swoich fantazjach. Czy lekarz rozpozna ją?